Hizmetlerimiz

Ütüleme Epilasyon
Lazer epilasyon bugüne kadar acılı ve ağrılıydı ancak artık bu muhtesem ÜTÜLEME Lazer sayesinde sadece uygulama yapılan bölgenize masaj yaptırıyor hissiyle kıllarınızdan kurtuluyorsunuz. »Devamı için tıklayınız.


Lazer Epilasyon
İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en hızlı ve en sağlıklı yolu lazer epilasyon'dur. Lazer epilasyonda kullanılan lazer ışığının dalga boyu melanin pigmenti tarafından emilme özelliğine sahiptir. »Devamı için tıklayınız.


Bölgesel Zayıflama
Bölgesel zayıflama vucudun göbek, bel, basen bölgelerinde biriken yağların yok edilmesi için kullanılan yöntemlerdir. Bölgesel incelme yöntemleri ile özellikle diyet ve spora rağmen kurtulamadığınız bölgesel yağ birikintilerine uygulanır. »Devamı için tıklayınız.


Alexandrite Lazer Epilasyonu
• 755 nm dalga boyunu içeren bir lazer epilasyon sistemidir.
• Melanin absorbiyesi çok iyidir.
»Devamı için tıklayınız.


Radyo Frekans Tedavisi
Selülit özellikle kadınlarda görülen ve adiposit adı verilen deri altı yağ hücre guruplarının kan ve lenfatik dolaşımı bozmasıyla oluşan bir patalojidir. »Devamı için tıklayınız.
 

Kavitasyon
Kavitasyon, Cildin dış yüzeyine uygulanan ultrasonun yayılması, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklere dayanan bir yöntemdir. »Devamı için tıklayınız.


Leke ve Akne Tedavisi
Genel olarak 'sivilce' adıyla bildiğimiz akne en sık rastlanan cilt problemidir. Her 100 yetişkinin 85'inin hayatının bir döneminde geçip gider, 15'inde ise tedavisi güç bir hal alır. »Devamı için tıklayınız.


Cilt Bakımı
Cilt Tedavileri sadece cilt güzelliğini sağlamaz. Aynı zamanda ruh ve beden sağlığına da olumlu etkiler yapar. »Devamı için tıklayınız.


Sivilce Tedavisi
Sivilce neden oluşur ?
Ergenlik sivilcesi adıyla sıkça karşılaştığımız sivilce problemi hastanın cilt yapısından kaynaklanır.
»Devamı için tıklayınız.

Vakum Tedavisi
Bu yöntem yara iyileşmesi tedavisinde, zor yaralarda, geç iyileşen ve tekrarlayan yaralarda, iyileşmeye yardımcı olan bir tedavi yöntemidir. »Devamı için tıklayınız.


Kalıcı Dövme Silme
Lazerle dövme sildirmek isteyenler aklında lazer ile dövme tedavisinden sonra iz kalır mı diye merak edenler lütfen aşağıdaki yazıyı okuyunuz. »Devamı için tıklayınız.


Tırnak Süsleme
Tırnak bakımına özen gösteren bayanlar her ne kadar tırnaklarıyla ilgilenmekten keyif alsalar da, ojelerini sürmek, taşanları temizlemek, kurutmak derken basit bir işlemin özel vakit ayrılması gereken bir operasyona dönüşmesi can sıkıcı olabiliyor. »Devamı için tıklayınız.


Soğuk Lipoliz
Soğuk lipoliz yağ hücrelerini dondurarak işlevsiz hale getirip onların yok olmasını sağlayan kontrollü ve bölgesel bir cilt soğutma yöntemidir. Yağ hücrelerinin soğuğa maruz kaldığı zaman “soğuk kaynaklı panikülit” olarak da ifade edilen programlanmış hücre ölümüne (apopitoz) girdikleri yaygın bilinen bir gerçektir. »Devamı için tıklayınız.