Bölgesel Zayıflama

Bölgesel zayıflama vucudun göbek, bel, basen bölgelerinde biriken yağların yok edilmesi için kullanılan yöntemlerdir. Bölgesel incelme yöntemleri ile özellikle diyet ve spora rağmen kurtulamadığınız bölgesel yağ birikintilerine uygulanır. Bu vücut bölgelerindeki yağ dokuyu eriterek, yağ hücrelerinin bütünlüğünü bozarak buradan uzaklaştırılmalarına yardımcı olur.

Bölgesel incelme çabası, artık sadece kadınları ilgilendiren bir durum değil.

Bölgesel incelme özellikle formlarına dikkat eden erkekler için de yaza yaklaşırken önem kazanan bir sorun olarak ortaya çıkıyor. İşte onlar için mükemmel bir öneri; Lipo-cav... bölgesel incelme ve selülit gibi sorunlara çözüm sunan yöntem, kısa sürede istenilen biçim ve ölçülere sahip olmayınızı sağlıyor.

Lipo-cav, vücutta bölgesel olarak yerleşmiş yağların giderilmesinde ve selülit tedavisinde, ister tek başına ister diğer yöntemlerle birlikte kombine olarak kullanılabilen gelişmiş ultra kavitasyon sistemi... Uygulama özellikle de bel, karın, göbek, sırt ve kollardaki zor çözülen depo yağlardan kurtulmak için uygulanan noninvaziv yöntemler arasında öne çıkmaktadır.

Yağ hücreleri arasındaki bağları çözerek bölgesel incelme sağlıyor

Yerleşmiş bölgesel yağları parçalayıp eritmek ve selülitli bölgeleri yok ederek Bölgesel incelme isteyen kadın-erkek herkes bu uygulamaya talep gösteriyor: "Bu uygulamada kullanılan ultra kavitasyon teknolojisi ile yağ hücrelerine elastik dalgalar gönderilip, bu hücreler baloncuk şeklinde şişiriliyor. Yağ hücrelerinin arasındaki bağların çözülmesi sağlanıyor ve hücre çeperleri inceltilip parçalanarak sonuca ulaşılıyor."

Lipo-cav uygulamasında bölgesel yağlara ve selülitlere üç aşamalı işlem yapılıyor:

1-Kavitasyon yöntemiyle hücreler arası boşlukların drenajı sağlanarak fizyolojik yapının iyileştirilmesi...
2-Yağ hücreleri arasındaki bağların inceltilerek kopartılması; diğer bir adı ile çözülme etkisi...
3-Baloncuk şeklinde şişirilmiş yağ hücrelerinin çeperlerinin şok dalgaları ile zayıflatılıp parçalanması...

Erkeklerin göbek sorununa bu bölgesel incelme yöntemi çözüm getiriyor.

Türkiye’de yaşayan birçok erkekte henüz 30 yaşına gelmeden göbek oluşmaya başlıyor. İlerleyen yaşlarda büyük bir yağ tabakası ile hayatlarını sürdüren pek çok erkek, Lipo-cav uygulaması ile kısa sürede göbek ve bel bölgesindeki yağlardan yeni bölgesel incelme yöntemiyle kurtuluyor.

Genelde spor yapmalarına rağmen erkeklerin bel bölgesindeki yağlar bir türlü erimek bilmez. İşte tamamen fit görünümde olup sadece bel bölgesindeki yağlardan kurtulmak isteyen erkekler de bu yöntem sayesinde hayal ettikleri vücuda sahip olabiliyorlar.

Bölgesel İncelme Nasıl Uygulanıyor

Uygulama başlamadan bir gün önce ve sonraki gün en az 2,5 litre su içilmesi gerekiyor. Bu, eritilmiş olan yağların vücuttan atılması için mutlaka uyulması gereken bir kural.
Bölgesel incelme uygulaması, haftada bir seans olmak üzere, kişinin durumuna göre 8-12 seansta tamamlanıyor. Bir seans ortalama 20-30 dakika sürüyor. Uygulamanın sürekliliğini sağlamak için seanslar tamamlandıktan sonra dört ay süreyle ayda bir seans, daha sonra 3’er ay aralıklarla tek seans yapılması gerekiyor.

Lipo-cav’ın diğer yöntemlerden en büyük farkı; uygulamaların ağrısız ve acısız olması, seanstan sonra hemen günlük yaşama devam edilebilmesi, bölgesel incelme uygulanan yerlerde herhangi bir morluğun söz konusu olmaması...